کانسپت آیفون‌های 12 را ببینید؛ واقعی‌تر از همیشه

آیفون 12

این روزها شایعات زیادی درباره آیفون‌های 2020 به گوش می‌رسد اما حالا ویدیویی را برای شما آماده کرده‌ایم که طراحی ظاهری و مشخصات کلیدی این گوشی را به نمایش می‌گذارد.

امسال هم به رسم هر سال منتظریم که در اواخر شهریورماه اپل از آیفون‌های جدید خود رونمایی کند. با این حال از همین حالا شایعات زیادی درباره آیفون‌های جدید به گوش می‌رسد که آخرین شایعه به حذف شارژر در جعبه آیفون‌های 2020 اشاره کنیم. بنا به شایعات امسال قرار است شاهد معرفی 4 آیفون باشیم. حتی درباره پنجمین آیفون هم شایعاتی وجود دارد که گفته می‌ود این نسخه 5G نخواهد بود و قیمت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها خواهد داشت.

حالا چند روز پیش کانال یوتیوب ConceptsiPhone ویدیویی از طراحی ظاهری و ویژگی‌های آیفون‌های 12 منتشر کرده است که در ادامه این ویدیو را با هم می‌بینیم. برای مشاهده ویدیوهای دیگر وب سایت فیسیت، کانال آپارات ما را دنبال کنید.

منبع خبر: فیسیت

khadije-zarepoor.jpg

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر