سامسونگ نام پرچمدار 2020 خود را فاش کرد؛ گزارشی از جلسه مخفی سامسونگ

گلکسی بلوم

سامسونگ در خلال رویداد CES 2020 و در جلسه‌ای مخفی نام پرچمدار بعدی خود را فاش کرد. گویا امسال شاهد معرفی گوشی‌های گلکسی اس 20 و گلکسی بلوم خواهیم بود.

سامسونگ هم مانند بسیاری دیگر از کمپانی‌ها در رویداد CES 2020 حضور داشت اما تفاوت سامسونگ با سایر کمپانی‌ها در این است که سامسونگ در یک جلسه مخفی از تعدادی از محصولاتش رونمایی کرده و در همین جلسه مخفی هم درباره نام گوشی‌های پرچمدار 2020 خود توضیح داده است.

در واقع مدتی است که شایعاتی نشان می‌دهد گوشی‌های پرچمدار بعدی سامسونگ نام گلکسی اس 11 را یدک نخواهند کشید و گویا این بار سامسونگ از نام‌ گلکسی اس 20 استفاده خواهد کرد. حالا با توجه به اخباری که جلسات مخفی رویداد CES 2020 منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این شایعات درست است.

در واقع رئیس بخش موبایل سامسونگ تاکید کرده است که پرچمداران 2020 این کمپانی از سری گلکسی اس، با نام‌های گلکسی S20، گلکسی S20 Plus و گلکسی S20 اولترا معرفی و راهی بازار خواهند شد.

اخبار مهم CES 2020:

وان پلاس کانسپت وان با دوربین محو شونده را معرفی کرد (CES 2020)

Reachy ؛ ربات متن باز تعاملی در رویداد CES 2020 به نمایش گذاشته شد

علاوه بر افشای نام گوشی‌های آینده گلکسی از سری اس، سامسونگ نام گوشی تاشوی بعدی خود را اعلام کرده است. گویا بر خلاف انتظار همه ما که تصور می‌کردیم این گوشی با نام گلکسی فولد 2 معرفی شود، سامسونگ نام گلکسی بلوم (Galaxy Bloom) را برای آن در نظر گرفته است. البته دلیل این تغییر نان هنوز مشخص نشده است اما جالب اینجاست که به گفته مدیر بخش موبایل سامسونگ، در طراحی این گوشی از لوازم آرایشی شرکت فرانسوی لانکوم الهام گرفته شده است.

ضمنا گفته می‌شود که گوشی گلکسی Bloom در دو مدل مجهز به 4G و 5G معرفی و عرضه خواهد شد. تصویری که در زیر آمده است، عکسی است که گویا یکی از حاضران در این جلسه مخفی از اسلایدهای سامسونگ گرفته است و گلکسی بلوم، گوشی تاشو بعدی سامسونگ را نشان می‌دهد.

تصاویر فاش شده از گلکسی بلوم؛ گوشی تاشو 2020 سامسونگ
تصاویر فاش شده از گلکسی بلوم؛ گوشی تاشو 2020 سامسونگ -

ویدیو 8K؛ قابلیت گوشی‌های 2020 سامسونگ

گفته می‌شود که گوشی‌های سری گلکسی اس 20 و همچنین گلکسی بلوم، هر دو از قابلیت ضبط ویدیوهای 8K پشتیبانی می‌کنند. و جالب اینجاست که گویا سامسونگ برای انجام این کار و روی کار آوردن ویدیوهای 8K با گوگل همکاری نزدیکی داشته است. حالا انتظار داریم تا در تاریخ 11 فوریه و بعد از معرفی این گوشی‌ها، یوتیوب قابلیت استریمینگ ویدیوهای 8K را فعال کند.

پشتبیانی از ویدیوهای 8K یک نقطه قوت برای گوشی‌های آینده سامسونگ محسوب می‌شود. با این وجود سامسونگ در این حوزه تنهاست و کمبود شدیدی در خصوص تولید محتوای 8K وجود دارد. بنابراین امیدواریم که تعدادی از گوشی‌های پرچمدار 2020 با قابلیت ضبط ویدیو 8K راهی بازاز شوند تا به این ترتیب کمبود این حوزه تا حدی جبران شود. البته این اتفاق پیش بینی هم می‌شود.

اگرچه تمام این اطلاعات تنها گزارشی از جلسه مخفی سامسونگ در پشت درهای بسته آن هم در جریان رویداد CES 2020 است اما همه این اطلاعات کاملا صحیح به نظر می‌رسند. به هر ترتیب باید منتظر باشیم تا ببینیم که سامسونگ گوشی‌های پرچمدار 2020 خود را به چه صورت معرفی و راهی بازار خواهد کرد.

اخبار مرتبط:

گلکسی فولدهای دست ساز کاربران را ببینید؛ تمسخر سامسونگ بین کاربران توییتر

کالبد شکافی پرچم‌دار تاشدنی سامسونگ، گلکسی فولد

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: androidauthority


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر