خانواده هواوی میت 40 ماه آینده معرفی می‌شوند

هواوی میت 40.jpg

بنا به گزارشات جدید، گفته می‌شود که در اواسط ماه اکتبر شاهد معرفی 4 گوشی از خانواده‌ی هواوی میت 40 خواهیم بود. گویا این گوشی‌ها ابتدا راهی بازار چین و سپس به صورت محدود وارد بازارهای جهانی خواهند شد.

مدت‌هاست که شاهد انتشار اخبار مختلفی درباره‌ی پرچمدار بعدی هواوی از سری میت، یعنی هواوی میت 40 هستیم. حالا اما بنا به اطلاعات جدید، به نظر می‌رسد که اواسط ماه اکتبر یعنی اواخر مهرماه سال جاری، شاهد معرفی رسمی این گوشی‌ها باشیم. با این وجود عرضه‌ی آن‌ها به ماه نوامبر موکول خواهد شد.

بنا به جدیدترین گزارشات، هواوی در نظر دارد تا از 4 گوشی جدید در این خانواده رونمایی کند که احتمالا هواوی میت 40، هواوی میت 40 پرو، هواوی میت 40 پرو پلاس و هواوی میت 40 RS پورشه دیزاین نام خواهند داشت.

تصاویر فاش شده از هواوی میت 40 پرو.jpg
تصاویر فاش شده از هواوی میت 40 پرو -

تا به این لحظه انتظار می‌رود که هواوی در پرچمداران جدید خود از پردازنده‌ی کایرین 9000 استفاده کند. با توجه به تحریم‌هایی که از سمت آمریکا به هواوی تحمیل شده است، تا به این جا می‌‎دانیم که گوشی‌های سری میت 40، آخرین گوشی‌هایی خواهند بود که از پردازنده‌های ساخت هواوی بهره می‌برند. در این خصوص چندی پیش اطلاعاتی منتشر شده بود که بنا به این گزارش، هواوی تنها به 8.8 میلیون تراشه کایرین 9000 دسترسی دارد و همین موضوع باعث خواهد شد که شاهد عرضه‌ی تعداد محدودی گوشی از این خانواده باشیم.

البته اطلاعاتی حاکی از آن است که تنها گوشی هواوی میت 40 از پردازنده‌ی کایرین 9000E مبتنی بر فناوری 7 نانومتری بهره خواهد برد و سه مدل دیگر به پردازنده‌ی کایرین 9000 مبتنی بر فناوری 5 نانومتری مجهز خواهند شد.

تصاویر نسبت داده شده به هواوی میت 40.jpg
-

نکته‌ی جالب دیگر در خصوص گوشی‌های هواوی میت 40، این است که گفته می‌شود در ابتدا این گوشی‌ها در بازار چین عرضه خواهند شد و سپس در سال آینده و به صورت محدود، شاهد عرضه‌ی جهانی آن‌ها خواهیم بود.

اخبار مرتبط:

هواوی میت 40 آخرین گوشی هواوی مجهز به پردازنده کایرین خواهد بود اولین رندرهای هواوی میت 40 منتشر شد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gizmochina

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر