آیفون 12 با قیمت 700 دلاری معرفی خواهد شد؛ رقیبی جدی برای گلکسی نوت 20

آیفون 12.jpg

اپل امسال هم به رسم هر سال سه گوشی پرچمدار خود را معرفی و راهی بازار خواهد کرد. ارزان قیمت‌ترین گوشی امسال اپل، آیفون 12 خواهد بود که قیمت 700 دلاری خواهد داشت و رقیبی برای گلکسی نوت 20 خواهد بود.

اپل مانند هر سال در نظر دارد تا در ماه سپتامبر و یا نهایتا تا دسامبر (به دلیل شیوع کرونا این رویداد ممکن است به تعویق بیفتد)، آیفون‌های جدید خود را راهی بازار کند. بنابراین امسال شاهد معرفی سه آیفون با نام‌های آیفون 12، 12 پرو و 12 پرو مکس خواهیم بود.

اپل چند سالی است که به نظر می‌رسد رویه خود را تغییر داده باشد و می‌بینیم که به جای دو گوشی، هر ساله شاهد عرضه سه گوشی هستیم که یک نسخه از این گوشی‌ها، ارزان قیمت‌تر از دو مدل دیگر است. در واقع با روی کار آمدن گوشی‌هایی از برندهای شیائومی، سامسونگ و هواوی، آن هم با قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به کیفیتشان، اپل مجبور به تغییر رویه شده است. همین ماجرا باعث شده تا شاهد عرضه گوشی‌هایی همچون آیفون 11 باشیم که اتفاقا فروش فوق العاده‌ای را هم تجربه کرده است.

حالا گفته می‌شود که امسال هم آیفون 12 اپل با نمایشگر 5.4 اینچی و با قیمت 700 دلاری معرفی و راهی بازار خواهد شد. شایعه دیگری گفته می‌شود که ارزان قیمت‌ترین آیفون اپل، یعنی آیفون 12، با قیمت 750 دلاری و با نمایشگر 6.1 اینچی راهی بازار خواهد شد.

به این ترتیب اپل با آیفون 12 خود به خوبی می‌تواند به رقیبی قدرتمند برای گوشی‌های سری نوت 20 سامسونگ تبدیل شود. این مسئله را می‌توانیم به تغییر رویه کاربران در خرید گوشی هم ربط بدهیم، زیرا کاربران یک گوشی پرچمدار خوش قیمت را بدون شک به یک گوشی میانرده ترجیح می‌دهند. از آنجایی که اپل با عرضه آیفون SE توانست نظرات زیادی را به سمت خود جلب کند، بنابراین اصلا بعید نیست که گلکسی نوت 20 سامسونگ هم مغلوب آیفون 12 شود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا آیفون 12 را به گلکسی نوت 20 سامسونگ ترجیح می‌دهید؟

منبع خبر: t3


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر