راگ فون 5؛ اولین گوشی دنیا با 18 گیگابایت رم خواهد بود

راگ فون 5.jpg

تنها یک هفته تا رونمایی از گوشی راگ فون 5 باقی مانده است. جالب اینجاست که این گوشی اولین گوشی موبایل دنیا با 18 گیگابایت رم خواهد بود.

راگ فون 3 ایسوس یکی از اولین گوشی‌های دنیا با 16 گیگابایت رم بود و حالا به نظر می‌رسد که نسل جدید آن، یعنی راگ فون 5 اولین گوشی دنیا با 18 گیگابایت حافظه‌ی رم باشد. درواقع ایسوس تصمیم دارد تا نسل جدید گوشی گیمینگ خود را در تاریخ 10 مارس رونمایی کند و این به این معناست که رقبای ایسوس برای بدست آوردن عنوان اولین گوشی با رم 18 گیگابایتی، تنها 1 هفته فرصت دارند.

در همین راستا اطلاعات و مشخصات راگ فون 5 با شماره مدل 1005DB در گیک‌بنچ منتشر شده است که این اطلاعات را در تصویر زیر می‌بینید:

اطلاعات منتشر شده در گیک‌ بنچ درباره‌ی راگ فون 5.jpg
اطلاعات منتشر شده در گیک‌ بنچ درباره‌ی راگ فون 5 -

البته باید اشاره کنیم که دو مدل از راگ فون 5 راهی بازار خواهد شد که یکی مدل DB و دیگری مدل DA خواهد بود. پیشتر اطلاعاتی درباره‌ی مدل DA منتشر شده بود که از تجهیز آن به 8 گیگابایت رم خبر می‌داد اما حالا گزارشاتی نشان می‌دهد که نهایتاً 16 گیگابایت رم هم در این گوشی به کار خواهد رفت. حتی ممکن است یک مدل با 12 گیگابایت رم هم عرضه شود.

اخبار مرتبط:

ویدئوی کوتاهی از ROG Phone 5 فاش شد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

حمید

پنجشنبه, 14 اسفند 1399

به جای این خود نمایی ، یک جوی استیک فیزیکی براش قرار میداد مثل Xperia Play

پاسخ

ثبت نظر