واتساپ جانی دوباره گرفت؛ اضافه شدن استیکرهای متحرک و افزودن مخاطب با QR کد

Untitled-1.jpg

واتساپ حالا با ویژگی‌های کاربردی همچون افزودن مخاطب با استفاده از QR code، امکان استفاده از استیکرهای متحرک، تماس تصویری 8 نفره و... آپدیت شده است.

پیشتر شنیده بودیم که واتساپ قرار است، QR کد را برای افزودن مخاطب در لیست مخاطبین خود، اضافه کند. روز گذشته واتساپ در نسخه جدیدش امکانات جدید و قابل توجهی اضافه کرده است، مدت‌هاست که شاهد استیکر‌های متنوع در واتساپ هستیم اما در این نسخه قابلیت ارسال استیکرهای متحرک نیز اضافه شده است.

واتساپ در نظر تعداد زیادی از کاربرانش یک پیام‌رسان کند و خنگ شناسایی می‌شد اما مدتی است که روند و سیاست این پیام‌رسان تغییر کرده است. برای نمونه مدتی است که منتظر کیف پول واتساپ هستیم که خود یک قابلیت بسیار جذاب است و البته در برخی کشورها قابل استفاده است.

حالا روز گذشته واتساپ در نسخه جدیدش دو قابلیت جذاب را برای کاربرانش به نمایش گذاشت اول اینکه شما می‌توانید با استفاده از QR کد مخاطبان را به راحتی به لیست خود اضافه کنید. دوم اینکه می‌توانید از استیکرهای متحرک در چت‌هایتان استفاده کنید.

با در نظر گرفتن قابلیت اول شما بدون هیچ سختی و اتلاف وقتی می‌توانید شماره مورد نظر خود را در گوشی خود ثبت و به لیست مخاطبان خود اضافه کنید. درواقع به واسطه این قابلیت تنها با اسکن کد فرد مورد نظر، می‌توانید شماره وی را در گوشی خود ثبت کرده و به لیست مخاطبانتان اضافه کنید.

قابلیت سوم این نسخه از واتساپ، در بخش تماس تصویری گروهی قابل روئیت است. چراکه به راحتی در یک گروه می‌توانید تماس تصویری 8 نفره ارتباط برقرار کنید. که در نسخه قبلی این قابلیت فقط برای 5 نفر در دسترس بود.

علاوه بر این تغییرات در نسخه تحت وب این پیام رسان و نسخه دسکتاپ امکان استفاده از دارک مد فراهم شده تا از نسخه موبایلی خود عقب نماند. اگر شما نیز از سیستم‌عامل KaiOS استفاده می‌کنید واتساپ برای شما سوپرایزی قدیمی دارد که می‌توانید قابلیت نمایش وضعیت را به سبک استوری انتخاب و استفاده کنید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

امین

جمعه, 13 تیر 1399

واتساپ در مقابل تلگرام هیچی نیست مخصوصا حالا که تلگرام تماس تصویری اضافه کرده و قابلیت مولتی اکانت رو هم به نسخه ی ویندوز اضافه کرده دیگه باید واتساپ جمع کنه از ایران بره

پاسخ

ثبت نظر