نحوه‌ی فعال کردن حالت ناشناس گوگل مپ

حالت ناشناس در گوگل مپ.png

تقریبا یک سال است که گوگل قابلیت حالت ناشناس یا همان incognito-mode را به گوگل مپس اضافه کرده است. اما این قابلیت چطور فعال می‌شود؟ در این مطلب آموزش این کار را می‌بینید.

حتما شما با قابلیت حالت ناشناس در مرورگر کروم، فایرفاکس و... آشنا هستید که برای حفظ امنیت کاربران در اختیار آن‌ها قرار گرفته است. حالا تقریبا از سال گذشته، گوگل هم به چنین قابلیتی مجهز شد اما شاید کمتر مورد توجه قرار گرفت. حالا در این مطلب، تصمیم داریم نحوه‌ی فعال سازی این قابلیت را در گوگل مپ به شما آموزش دهیم. با این آموزش همراه فیسیت باشید.

مراحل فعال کردن حالت ناشناس در گوگل مپ

فعال کردن حالت ناشناس در گوگل مپ بسیار ساده است. برای این کار تنها کافی است مراحل زیر را طی کنید:

1- وارد اپلیکیشن گوگل مپ روی گوشی خود شده و روی عکس پروفایلتان ضربه بزنید تا منوی تنظیمات نمایش داده شود.

2- حالا می‌بینید که اولین گزینه در منو، فعال کردن حالت ناشناس یا Turn on Incognito mode است. روی این گزینه ضربه بزنید.

فعال کردن حالت ناشناس گوگل مپ.jpg
مراحل فعال سازی حالت ناشناس در گوگل مپ - 1 -

3- حالا پنجره‌ای نمایش داده می‌شود که درباره ویژگی‌های حالت ناشناس توضیحاتی را داده است.با بستن این پنجره شما وارد حالت ناشناس گوگل مپ می‌شوید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از حالت ناشناس گوگل مپ باید دکمه بستن یا Close را انتخاب کنید و اگر گزینه بیشتر یا همان learn more را انتخاب کنید، از حالت ناشناس خارج خواهید شد.

مراحل فعال سازی حالت ناشناس در گوگل مپ 2.jpg
مراحل فعال سازی حالت ناشناس در گوگل مپ - 2 -

منبع خبر: androidpolice

IMG_20210301_202437.jpg

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر