شاتل موبایل اولین سیم کارت هوشمند را وارد بازار ایران کرد

شاتل موبایل و سیم کارت هوشمند

شاتل موبایل لحظاتی پیش برای اولین بار در ایران از سیم کارت هوشمند رونمایی کرد.

شبکه تلفن همراه شاتل موبایل برای نخستین بار در ایران، راهکاری جدید و نوآورانه را روی کار آورده است و آن هم چیزی نیست به جز سیم کارت هوشمند. به گفته شاتل موبایل، این سیم کارت هوشمند، به صورت مداوم شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت‌های جغرافیایی مشترک را تحلیل کرده و با دارا بودن قابلیت آنتن دهی هوشمند، به صورت خودکار به بهترین شبکه و آنتن و باکیفیت‌ترین پوشش سیگنال در هر منطقه از کشور وصل می‌شود. به این ترتیب سیم کارت هوشمند شاتل گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و4G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود، فراهم می‌کند.

براساس این گزارش و با پیاده‌سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و براساس موقعیت جغرافیایی خود، به طور هوشمند به بهترین شبکه و قوی‌ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می‌شوند و بهترین کیفیت و گسترده‌ترین پوشش فناوری‌های 3G، 3.75G،4G/LTE و 4.5G کشور را در هر منطقه‌ تجربه خواهند کرد.

پیشنهاد فیسیت: نت سنج پلاس ؛ اولین ابزار در دنیا برای سنجش کیفیت و سرعت اینترنت

خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل

اگر به خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل علاقه مند هستید، کافی است به یکی از نمایندگی‌های فروش شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنید و یا اینکه از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرید تا فرآیند ثبت نام را انجام داده و سیم کارت هوشمند شاتل را درب منزل تحویل بگیرید.

پیشنهاد فیسیت : شاتل، برترین اپراتور اینترنتی از نظر رضایت مشتریمنبع خبر: شاتل


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر