بلومبرگ: بیت کوین دوبرابر شده و به 20000 دلار خواهد رسید

بیت کوین

بعد از سومین هاوینگ، اگرچه انتظار رشد زیاد بیت کوین را داشتیم، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. حالا اما بلومبرگ معتقد است که ارزش بیت در طی سال 2020 دوبرابر شده و به 20000 دلار خواهد رسید.

به دنبال سومین هاوینگ بیت کوین، انتظار داشتیم که این ارز دیجیتال، مانند دو هاوینگ قبلی، رشد قابل توجهی را تجربه کند. با این وجود در آن روزهای ابتدایی، شاهد افت بیت کوین هم بودیم و به مرور رشد زیادی در این ارز دیجیتال رخ نداد. هفته گذشته هم بود که مطلبی از سمت گلدمن منتشر شد که با ذکر 5 دلیل، کاربران را از سرمایه گذاری در بیت کوین منصرف می‌کرد.

با این وجود امروز شاهد نظری کاملا متفاوت هستیم. درواقع بلومبرگ معتقد است که ارزش بیت کوین امسال تا 20000 دلار خواهد رسید. بلومبرگ در این خصوص چنین توضیح داده است:

محبوب‌ترین ارز دیجیتال دنیا فاکتورهای اساسی و فنیِ مطلوب زیادی دارد. بنابراین باید اتفاق واقعا عجیبی بیفتد که بیتن کوین به رشد خود ادامه ندهد.

-

به این ترتیب بلومبرگ معتقد است که با توجه به تاریخچه‌ای که بیت کوین دارد، این ارز دیجیتال باید امسال به ارزش 20000 دلار برسد و به سادگی به ارزش دوبرابر مبلغی برسد که در حال حاضر است. بلومبرگ روند رشد بیت کوین را به این صورت پیش بینی کرده است:

از نظر ما بیت کوین به رکوردی بالاتر از 20 هزار دلار خواهد رسید، البته اگر این ارز دیجیتال همان روند سال 2016 را طی کند. بلوغ بیت کوین که از افزایش سطح پذیرش ارزهای دیجتال و همچنین توانایی معاملات آتی بیت کوین و کم شدن بی ثباتی ارزهای دیجیتال به وجود آمده است، همه و همه حاکی از آن است که ارزی یست کوین در طی سال جاری رشد چشمگیری خواهد داشت.

-

نظر شما در این خصوص چیست؟ به نظر شما بیت کوین امسال با رشدی بسیار زیاد همراه خواهد بود و شاهد دوبرابری شدن آن خواهیم بود یا نه؟ نظرات و تجریبات خود را با ما و سایر کاربران فیسیت به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط:

هاوینگ چه تاثیری بر ارزش بیت کوین خواهد داشت

معامله 50 بیت کوین از یک کیف پول یازده ساله؛ آیا پای خالق بیت کوین در میان بوده است؟

اگر به اخبار تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: businessinsider

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

faxradin

یکشنبه, 18 خرداد 1399

چند وقتی هست اخبار شما رو دنبال میکنم ،خسته نباشید خانم زارعپور

پاسخ

ثبت نظر