سهم 61 درصدی ساعت هوشمند اپل در دنیای پوشیدنی ها

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 29 آذر 94 ساعت: 19:24:58


در سال 2019، جمع کل لوازم عرضه شده، 214.6 میلیون دستگاه خواهد بود. اگر چه امروزه حوزه پوشیدنی ها به وسایل خاصی محدود می شود ولی روز بروز لوازم جدیدی به جمع این ابزارها افزوده می شود.
جیتش اربنای، تحلیلگر پژوهشی در IDC گفته است: "لباس های هوشمندتر، عینک، دستگاه های مربوط به گوش، همه و همه در حال افزایش حجم لوازم پوششی هستند. هرچند که در حال حاضر این لوازم چندان هوشمندتر از همانندهای آنالوگ خود هم عمل نمی کنند ولی نسل آینده لوازم پوششی، بهبودهای بسیاری خواهند داشت و قابلیت های گسترده ای را در اختیار افراد قرار خواهند داد."
ساعت های هوشمند هم اکنون یکی از لوازم بسیار محبوب پوششی به شمار می روند و پس از آن محبوب تر هم خواهند شد. IDC پیش بینی کرده است که در سال 2016 در حدود 34.3 میلیون ساعت هوشمند در سراسر جهان به بازار خواهد آمد و تا سال 2019، عرضه این لوازم به 88.3 میلیون دستگاه خواهد رسید.
در این بین، سیستم عامل اپل بر روی ساعت های هوشمند اپل، در حدود 61.3 درصد بازار را در دست داشته اند. اندرویدی ها، 15.2 درصد، دستگاه های حاوی سیستم عامل پبل، 8.6 درصد و سیستم عامل تایزن سامسونگ، 8.2 درصد را به خود اختصاص می دهند.
در سال 2019، IDC پیش بینی کرده است که سیستم عامل اپل یعنی WatchOS با 51.1 درصد پیشرو و اندروید، 38.8 درصد سهم بازار را در دست داشته باشد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید