شاتل، برترین اپراتور اینترنتی از نظر رضایت مشتری

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 23 مهر 97 ساعت: 10:00:00

رقابت بین اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت و میزان رضایت کاربران از آن‌ها موضوع بسیار مهمی است که باعث موفقیت یا عدم موفقیت یک اپراتور می‌شود. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همین منظور طرحی با نام رضایت‌سنجی را راه‌اندازی کرده است و در دوره‌های زمانی مختلف، برترین اپراتور از نظر رضایت کاربران از خدمات حوزه اینترنت و دیجیتال را معرفی می‌کند. در این نظرسنجی کاربران عملکرد و کیفیت خدمات اپراتورهای اینترنتی پرسرعت، بی‌سیم ثابت و ارتباطات ماهواره‌ای را ارزیابی می‌کنند.

در نیمه اول سال 97 و بر اساس همین نظرسنجی، شاتل موفق شده است بیشترین میزان رضایت کاربران را در تمامی اپراتورهای دارنده پروانه FCP به دست بیاورد.

جالب است بدانید که شاتل در دوره‌های مختلف برگزاری این نظرسنجی، بالاترین نمرات را دریافت کرده است. بعلاوه شاتل موفق شده است تا در پنچ دوره متوالی، عنوان محبوب‌ترین برند اینترنت پرسرعت را به دست آورده است.

آیا از این اپراتور، سرویس اینترنتی می‌گیرید؟ از نظر شما بهترین اپراتور اینترنتی کدام اپراتور است؟ دلیل شما برای این اتنخاب چیست؟

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید. 

 

منبع: شاتل

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • Dariush
  2018-10-18 10:42:24

  ما که راضی نبودیم و قطع کردیم، پیشنهاد نمیشه.

  پاسخ دادن
 • hjhj
  2018-10-16 19:05:30

  من هیج وقت از ای دی اس ال استفاده نمیکنم اگر هم همراه اول تصمیم بگیره اینترنت اشغال بده از این کشورر میرم

  پاسخ دادن
 • حسین
  2018-10-16 15:39:10

  شما تو سایت هر اپراتوری بری صفحه اول کلی از خودش تعریف کرده که بهترین اپراتوره ایران بوده و هست و خواهد بود، و جالبه که این نتیجه نظرسنجی از کاربران بوده!! هر اپراتوری انتخاب میکنید مبین‌نت انتخاب نکنید، TD-LTE تهران یا همش قطعه یا سرعت پایدار نیست، دیگه از بس مردم زنگ زدن وقتی خراب میشه اتوماتیک میره رو منشی تلفنی از کاربران عذرخواهی میکنه، خودشم مثل بقیه بهترین اپراتور میدونه از دید کاربران! خلاصه بنده دنبال اپراتور بهتری هستم، کاش یک نظرسنجی درست میکردید که ببینیم مثل همیشه از بین بد و بدتر کدام را انتخاب کنیم!

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید