خبرهایی ویندوز موبایل های برتر هفته !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 20 مهر 94 ساعت: 09:00:21

عرضه گوشی های مجهز به ویندوز 10 در ماه دسامر

به گفته مایکروسافت گوشی های مجهز به ویندوز 10 به طور رسمی از ماه دسامر در بازار عرضه می شوند . مایکروسافت در نظر دارد گوشی های جدید خود را نیز در این زمان به بازار وارد کند . در گذشته مایکروسافت گفته بود گوشی های خود را در ماه نوامر (10 آبان تا 9 آذر ) به بازار می آورد اما پس از مدتی به تام هارد ور (Tom's Hardware) گفت برنامه خود را به عقب اندخته است .

رونمایی از نوکیا 950 و نوکیا 950 XL

این هفته مایکروسافت از دو گوشی جدید پرچم دار خود ، نوکیا 950 و نوکیا 950 XL ، رونمایی کرد . این گوشی ها مخصوص کاربرانی ساخته شده است که می خواهند قابلیت های بالا را در یک ویندوز موبایل داشته باشند . این گوشی ها اولین مدل هایی هستند که فناوری کانتیموم ( Continuum ) را پشتیبانی می کنند . این فناوری ، گوشی همراه را به یک مدول مرکزی(core module) برای کامپیوترهای شخصی مبدل می کند .

تنها AT&;T ویندوز موبایل های جدید مایکروسافت را پشتیبانی می کند 

به گفته CNET هیچ کدام از شرکت های تبلیغاتی آمریکایی جز AT&T گوشی های جدید مایکروسافت را پشتیبانی نمی کند ، این امر برای مایکروسافت چندان خوشایند نیست . ظاهرا AT&T تنها شرکتی است که لومیا 950 و لومیا 950XL را عرضه می کند . پشتیبانی شرکت های تبلیغاتی از گوشی های همراه جهت ایجاد تاثیر در بازار اهمیت فراوانی دارد .

ویندوزموبایل ها به قابلیت ضبط تماس (Call recording) مجهز می شوند 

خبرهایی مبنی بر مجهز شدن ویندوزموبایل به Call recording به گوش می رسد . بیلت 10558 تماس های کاربر را ضبط می کند . برای ضبط این تماس ها ، رضایت دو طرفی که مکالمه می کنند ضروری است .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید