قدردانی از بلک بری پریو به خاطر ویژگی های امنیتی و تنظیمات کارامد شخصی

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 26 مهر 94 ساعت: 09:25:59

پریو سروصدای زیادی ایجاد کرده است ، اما واقعا چه قابلیتی ، بلک بری پریو را از سایر گوشی های هوشمند اندروید موجود در بازار متمایز می کند ؟ بلک بری به بعضی از تغیرات ایجاد شده در قابلیت های اندروید این مدل اشاره کرده است . به گفته این شرکت کانادایی ، متخصصان شرکت به منظور افزایش قابلیت های امنیتی و تنظیمات شخصی اندروید ، تغیرات زیادی در پریو ایجاد کرده اند .

بلک بری تکنولوژی انحصاری خود را در قالب اندروید عرضه می کند

علاوه بر این بلک بری اعلام کرده است که گوشی هوشمند خود را با سیستم عامل اندروید به بازار می فرستد ، این گوشی ترکیب بسیار خوبی از قابلیت های امنیتی و کاربرد آسان می باشد . طبق گفته شرکت ، پریو می تواند بسیاری از برنامه های بلک بری را پشتیبانی کند . برخی از این برنامه ها عبارتند از : WatchDox private file sharing, BBM Meetings private conferences, SecuSUITE private voice call. این برنامه ها توسط خود شرکت بلک بری از نظر ویژگی های امنیتی تایید شده هستند . علاوه بر این پریو به کدهای بازرسی کننده ای مجهز شده است که بازخورد ها و کنترل های دقیقی را در زمینه نحوه استفاده برنامه ها از پروتوکل های امنیتی ، در اختیار کاربر می گذارد . یکی از این پروتوکل های امنیتی DTEK ، سیستم هشدار دهنده انحصاری بلک بری ، می باشد که ارتباط دقیقی بین آن و کاربر ایجاد می شود .

به زودی کاربران به جزییات بیشتری در زمینه پریو دست می یابند زیرا بلک بری اعلام کرده است که در نظر دارد اطلاعات بیشتری را درباره تنظیمات امنیتی شخصی پریو منتشر کند .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید