آمار نشان می دهد: 61 درصد از آیفون ها، iOS 9 را اجرا می کنند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 3 آبان 94 ساعت: 21:10:13

اگر آیفون داشته باشید، احتمال اینکه سیستم عامل گوشیتان iOS 9 باشد، زیاد است زیرا آمارهایی که توسط اپل منتشر شده نشان می دهد که این سیستم عامل سریع ترین نسخه تطبیق یافته از سیستم عامل بوده که در چند سال گذشته عرضه شده است.
جمعا، 61 درصد از آیفون ها هم اکنون iOS 9 را بر روی گوشی های خود اجرا می کنند به این معنی که از بین دو دستگاه، بیشتر از یکی نسخه سیستم عامل خود را ارتقا داده است. این آمار که توسط اپل فراهم شده و با کمک مراجعات به اپ استور انجام شده، به دست آمده است. جالب است که بدانید آمار 61 درصدی در طول 4 هفته، پس از عرضه iOS 9 بدست آمده است در حالیکه استفاده از سیستم عامل iOS 8 پس از حدودا 6 هفته به پنجاه درصد رسید.
البته نباید تصور کرد که iOS 9  مشکلاتی را با خود نداشته است. در بعضی از گوشی ها، این سیستم عامل مشکلاتی را برای چند وظیفه ای ایجاد کرده، در برخی دیگر کاهش سریع شارژ بعد از ارتقا به این نسخه اعلام شده است. اخیرا، اپل نسخه iOS 9.1 را برای برطرف کردن تعدادی از مشکلات نسخه های قبلی منتشر کرده است که البته به نظر می رسد تعدادی از ایرادات نسخه قبلی برطرف شده و iOS 9.1 بهتر از iOS 9 کار می کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید