معرفی شرکای سخت افزاری جدید Chromecast Audio و Android TV توسط گوگل !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 20 دی 94 ساعت: 08:34:00

بزودی کاربران می توانند اندروید تی وی را در صفحه نمایش های برندهایی مانند آرکلیک ، وستل ، آر سی آی ، های سنس ، تی سی ال و بنگ اند اولوفسن در اختیار داشته باشند . گوگل علاوه بر این همکاری خود را با شرکت Indonesian cable و Linknet آغاز کرده است تا گیرنده دیجیتالی اندروید تی وی را عرضه کند .در گذشته تنها شرکت هایی نظیر سونی ، شارپ و فیلیپس اندروید تی وی را عرضه می کردند .

در مورد کروم کست می توان گفت که اولین سازندگان ارائه کننده این فناوری ال جی و سونی بوده اند . هم اکنون شرکت های بی اند کیو پلی ، هارمن کاردون ، اونکیو ، فیلیپس ، پایونیر و رم فیلد به خانواده ارائه کنندگان این فناوری ملحق شده اند . علاوه بر این شرکت ها ، سیلیکون فرونتیر و استریم آنلیمیتد نیز نرم افزارها و سخت افزارهای پشتیبانی کننده کروم کست را عرضه می کنند از این رو دیگر سازندگان هم اکنون می توانند به راحتی این فناوری را در محصولات خود به کار ببرند .

اسپیکرهای جدید بزودی می توانند همگام سازی چند قسمتی کروم کست آدیو را پشتیبانی کنند . اگر از اسپیکرهای چندگانه استفاده می کنید که به کروم کست آدیو متصل هستند ،  می توانید قابلیت جدید را به آن ها اضافه کنید تا با یک کلیک یک موسیقی  از همه آن ها پخش شود .

mz42

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید