15 نرم افزار برتر که کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی S7 و گلکسی S7 نباید آن ها را از دست بدهند !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 10 فروردین 95 ساعت: 22:31:14

 

حال که گوشی های جدید گلکسی سامسونگ را گرفته اید بعد از روشن کردن دستگاه ، تنظیم اسکنر اثر انگشت و استفاده از دوربین و نمایشگر محبوب این دستگاه باید چند نرم افزار کاربردی را روی گوشی های خود نصب کنید . در گوگل پلی استور لیست گسترده ای از نرم افزارهای گوناگون وجود دارد اما کاربران نمی توانند همه این نرم افزارها را تست کنند .


حال که گوشی های جدید گلکسی سامسونگ را گرفته اید بعد از روشن کردن دستگاه ، تنظیم اسکنر اثر انگشت و استفاده از دوربین و نمایشگر محبوب این دستگاه باید چند نرم افزار کاربردی را روی گوشی های خود نصب کنید . در گوگل پلی استور لیست گسترده ای از نرم افزارهای گوناگون وجود دارد اما کاربران نمی توانند همه این نرم افزارها را تست کنند .

گوگل کلندر (Google Calendar)

mz471

قیمت : رایگان

گوگل کلندر جایگزین بسیار خوبی برای نرم افزار S کلندر گوشی گلکسی S7 ادج می باشد . مزایای این نرم افزار عبارتند از : قابلیت یکپارچه شدن کامل با دیگر خدمات کوگل و مجهز بودن به میانجی دسکتاپ که کاربرد آسان و راحتی دارد . مانند بسیاری از نرم افزارهای جدید گوگل ، کلندر هم از رنگ های مختلفی استفاده کرده است تا به شما در مدیریت و پیدا کردن رویدادای مختلف زندگیتان کمک کند . این نرم افزار دید برنامه ای ، روزانه ، سه روزه ، هفتگی و ماهانه را در اختیار کاربر می گذارد . به جرات می توان گفت که دید ماهانه این نرم افزار سریع تر از دیگر تقویم های موجود در بازار می باشد . این تقویم دیجیتالی همچنین نه آپشن مختلف را برای جست و جو در اختیار کاربرانی می گذارد که زندگی پر مشغله ای دارند . کاربران می توانند این نرم افزار را به راحتی با اکانت های مختلف خود همگام سازی کنند .

مایکروسافت آوت لوک (Microsoft Outlook)

mz472

قیمت : رایگان

آوت لوک اندروید یک کلاینت ایمیل محبوب است که بر مبنای فرامین حرکتی ساخته شده است تا کاربر بتواند به سرعت با استفاده از آن پیام های خود را پاک کند ، طبقه بندی کند و یا بایگانی سازد . با استفاده از این نرم افزار کاربر همچنین می تواند به طور هم زمان ایمیل های مختلف خود را بررسی کند ، از تقویم داخلی نرم افزار بهره ببرد و یا فایل های بزرگی را برای مخاطبان خود ارسال نماید .

گوگل کیپ (Google Keep)

mz473

قیمت : رایگان

گوگل کیپ یک نرم افزار ساده و سریع می باشد که برای یادداشت برداری اطلاعات مختلف در اختیار کاربران گذاشته شده است . استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است . گوگل کیپ به ویژگی های مختلفی مجهز می باشد از این رو بیشتر کاربران مایلند آن را در گوشی های خود داشته باشند . گوگل کیپ به شما اجازه می دهد که برای یادداشت های خود رمز رنگی تعیین کنید از این رو این امکان وجود دارد که به سرعت بدانید که چه جزییاتی در کدام یادداشت ثبت شده است . کاربران همچنین می توانند برای یادداشت ها خود لغاتی کلیدی را تعیین کنند تا بتوانند به سادگی هر یادداشت را با کمک لغت مربوط به آن پیدا نمایند .

اسنپ سید (Snapseed )

mz474

قیمت : رایگان

اسنپ سید ، فوتو شاپ اندروید ، چند سال پیش به خدمت گوگل در آمد . این نرم افزار کاربر را قادر می سازد تا به راحتی تصاویر خود را با استفاده از گوشی موبایل ویرایش کند . یکی از ویژگی های برتر این نرم افزار قابلیت اعمال تغییرات خاص آن می باشد . با استفاده از این ویژگی کاربر می تواند بخش های خاصی از تصاویر خود را ویرایش کند . اسنپ سید آگهی تبلیغاتی ندارد ، عملکرد سریعی دارد و احتمالا بهترین ابزار ویرایش کننده تصاویر در پلت فرم اندروید محسوب می شود . این نرم افزار فرامین حرکتی را نیز پشتیبانی می کند .

یاهو ودر (Yahoo Weather)

mz475

قیمت : رایگان

نرم افزارهای هواشناسی مختلفی در بازار عرضه شده است اما با وجود این یاهو ودر هنوز هم بهترین کارایی را دارد . این نرم افزار ساده کاربران را از شر آگهی های تبلیغاتی حفظ می کند . یاهو ودر ابتدا تصویر بزرگی از منطقه کاربر را به همراه شرایط آب و هوایی آن منطقه نمایش می دهد . اگر که بعد از بارگذاری نرم افزار صفحه نمایشگر را به سمت پایین حرکت دهید می توانید اطلاعات پیش بینی شده هواشناسی چند روز آینده منطقه خود را نیز به همراه جزییاتی نظیر میزان دید ، رطوبت و شاخص UV را نیز مشاهده کنید . با پایین آوردن بیشتر صفحه اطلاعات بیشتری مانند نقشه ابرها ، وضعیت باد ، فشار هوا ، میزان بارندگی و حالت های مختلف ماه نشان داده می شود . با حرکت دادن صفحه نمایشگر به چپ و راست اطلاعات هواشناسی شهرهای دیگر نمایش داده می شود .

اسپاتیفای (Spotify)

mz476

قیمت : رایگان

اسپاتیفای از جمله اولین نرم افزارهایی است که روی هر گوشی موبایلی نصب می شود . بعد از انقلابی که در استریم سازی فایل های صوتی به وجود آمد کمتر کسی به روش سنتی به آهنگ های خود گوش می دهد . در این میان نرم افزارهای مختلفی برای استریم سازی فایل های صوتی عرضه شدند که ویژگی های خوب زیادی را در اختیار کاربران می گذارند با وجود این همه این نرم افزارها در مقایسه با اسپاتیفای معایب خاص خود را دارند به طور مثال در اپل موزیک کاربر تنها می تواند 10 تا 12 ترانه را در یک لیست پخش قرار دهد . ازدیگر مشکلات این نرم افزار می توان به حجم زیاد آن اشاره کرد . یکی دیگر از نرم افزارهای استریم سازی موجود گوگل پلی موزیک می باشد . پلی موزیک ظاهر ساده ای دارد اما میانگیری آن بسیار آهسته است . در این نرم افزار چند ثانیه طور می کشد تا فایل صوتی در حافظه میانجی قرار گیرند . اسپاتیفای هیچ یک از این مشکلات را ندارد و می تواند اوقات خوبی را برای کاربر فراهم کند .

دولینگو (Duolingo)

mz477

قیمت : رایگان

دولینگو توانست انقلابی کوچک در زمینه یادگیری زبان با استفاده از گوشی موبایل ایجاد کند . راهکار ساده و تکرار کننده این نرم افزار کاربر را قادر می سازد تا به راحتی چهار مهارت زبان را بیاموزد . با استفاده از دولینگو شما می توانید به راحتی زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، هلندی ، ایرلندی ، دانمارکی ، سوئدی و انگلیسی را بیاموزید .

نوا لانچر (Nova Launcher)

mz478

قیمت : رایگان

لانچرهای زیادی برای پلت فرم اندروید عرضه شده است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند با وجود این هیچ یک از این لانچر ها کارایی نوا لانچر را ارائه نمی کنند . این نرم افزار به طور منظم بروزرسانی می شود . ویژگی ها و آپشن های تنظیم سازی این نرم افزار باعث شده است که همه کاربران اندروید از آن استفاده کنند .

یاهو نیوز دایجست (Yahoo News Digest)

mz479

قیمت : رایگان

یاهو در چند سال اخیر تغییرات زیادی را به خود دیده است . یکی از دامنه این تغییرات به دنیای گوشی های همراه و نرم افزارهای آن مرتبط می شود . این سازنده تا به حال نرم افزارهای زیادی را برای گوشی های هوشمند عرضه کرده است . یکی از این نرم افزارهای خوب یاهو نیوز دایجست می باشد که مهم ترین خبرهای دنیا را در قابی کوچک در اختیار کاربر می گذارد . دایجست از تبلیغات به دور می باشد ؛ ظاهر زیبا و عملکرد دقیق این نرم افزار باعث شده است که کاربران اندروید به راحتی نسبت به هرآنچه در جهان رخ می دهد ، آگاهی داشته باشند .

خان آکادمی (Khan Academy)

mz480

قیمت : رایگان

نرم افزار خان آکادمی دروس زیادی را در زمینه های مختلف به صورت فیلم و یا فایل متنی در اختیار کاربر می گذارد . این اپلیکیشن کاربردی مطالب خود را به ترتیب پیچیدگی برای کاربر مطرح می کند . خان آکادمی بهترین راه یادگیری علوم مختلف و همچنین دانش های هنری می باشد . این نرم افزار مقاله های مختلفی را در زمینه های مختلف موضوعاتی نظیر ریاضیات ، علوم ، هنر و علوم انسانی و اقتصاد در اختیار کاربر می گذارد .

هوز (Houzz)

mz481

قیمت : رایگان

هوز مجموعه ای از طرح های ساخت خانه است که شما را قادر می سازد تا قبل از خراب کردن ظاهر خانه خود ایده های زیبایی را پیاده کنید . هوز شما را قادر می سازد تا با ایجاد تغییراتی محدود در خانه خود چیدمانی زیبا و باور نکردنی را در یک ساختمان خلق کنید .

یاملی (Yummly)

mz482

قیمت : رایگان

یاملی برترین نرم افزار آشپزی موجود در بازار می باشد . نرم افزارهای دیگری هم برای پلت فرم اندروید عرضه شده اند که قابلیت های یاملی را دارند اما علت برتری این نرم افزار فیلترهای کاربردی آن است که کاربر را قادر می سازد تا به راحتی غذاهای جدید و متنوعی را بپزد .

سون مینت وورک آوت (7-Minute Workout)

mz483

قیمت : رایگان

از آنجایی که گوشی های موبایل همیشه در کنار کاربران هستند سازندگان نرم افزار به این ایده رسیدند که نرم افزاری را خلق کنند که برای بدن مفید باشد . سون مینت طراحی شده است تا نحوه انجام تمارین سبک ، تمارین هفت دقیقه ای و پیاده روی های کوته مدت را به کاربر بیاموزد .

ترنسفر وایز (TransferWise)

قیمت : رایگان

بانک ها حق الزحمه های مخفی و نرخ های ناعادلانه تبدیل ارزی را در هنگام انتقال وجه به کاربران تحمیل می کنند از این طریق درصدی از پولی که کاربر انتقال می دهد به جیب بانک واریز می شود . نرم افزار ترانسفر وایز آمده است تا نرخ های تبدیل و انتقال عرض را منصفانه تر کند . این نرم افزار یک میانجی ساده با کاربردی آسان دارد که هزینه های انتقال وجه به بانک های خارجی و داخلی را برای کاربر تا حد زیادی کاهش می دهد .

پاکت کستس (Pocket Casts)

قیمت : 3 دلار

پاکت کستس یک نرم افزار فوق العاده برای آن دسته از کاربرانی است که می خواهند آخرین پادکست ها را در اختیار داشته باشند . پرداختن چند دلار برای داشتن این نرم افزار عاقلانه است زیرا پاکت کستس یک نرم افزار قابل اطمینان ، ساده و کاربردی می باشد که به طور مداوم و منظم بروزرسانی می شود . با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی آپشن هایی کاربردی برای دانلود کردن پادکست ها را در اختیار داشته باشید . از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به طراحی زیبای آن اشاره کرد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید