گلکسی نوت 7 آمد ؛ در رنگ های طلایی ، نقره ای ، مشکی و آبی !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 12 مرداد 95 ساعت: 20:39:22

سامسونگ از جدید ترین محصول سری نوت خود رونمایی کرد ، فبلتی که ششمین محصول سری نوت می باشد اما شماره 7 را با خود یدک می کشد . مانند همیشه سازنده کره ای آپشن های رنگی محدودی را برای گوشی های سری نوت خود ارائه کرده است که در این خبر به مقایسه آن ها پرداخته می شود . 

اولین رنگ ، مدل طلایی و یا به زبان سامسونگ طلایی پلاتینیوم : اولین نکته ای که باید به آن اشاره کرد و به نحوی باعث دلخوری کاربران آمریکایی می شود این است که نوت 7 با این آپشن رنگی در آمریکا عرضه نمی شود علی رغم این که برای کاربران آمریکایی این رنگ اولویت خرید محسوب می شود .

رنگ بعدی ، نقره ای : سامسونگ برای اولین بار گلکسی نوت 5 و گلکسی S6 ادج پلاس را با این رنگ عرضه کرد . رنگ نقره ای گزینه بدی برای یک محصول مانند نوت 7 محسوب نمی شود اما اولین انتخاب هم محسوب نمی شود . امتیازی که این آپشن دارد مات بودن آن است که هماهنگی خوبی را با بدنه فلزی نوت 7 ایجاد می کند .

رنگ سوم ، آبی مرجانی : سامسونگ در گذشته هم گوشی هایی را در رده محصولات پرچم دار خود با رنگ های آبی عرضه کرده بود اما آبی مرجانی گزینه متفاوتی می باشد که برای گلکسی نوت 7 در نظر گرفته شده است . از جمله ویژگی های این رنگ خاص می توان به مات بودن آن اشاره کرد که هماهنگی بسیاری خوبی با پنل شیشه ای جلو نوت 7 دارد . 

رنگ آخر ، مشکی یاقوتی : محصولی که به طور کامل با رنگ مشکی تزیین شود همیشه زیبایی خاص خود را دارد و گلکسی نوت 7 هم از این قضیه مستثنی نیست . بدون شک می توان گفت که عده زیادی نوت 7 را با این رنگ انتخاب می کنند .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید