در کمتر از بیست و چهار ساعت سه میلیون نفر برای شائومی می 5 اس و 5 اس پرو ثبت نام کرده اند

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
شرکت شائومی که به تازگی گوشی های جدید می 5 اس و می 5 اس پلاس خود را معرفی کرده با استقبال چشمگیری رو به رو شده است. این گوشی ها قابلیت های بسیار خوبی دارند و قیمت آن ها بسیار پایین است.

شائومی  گوشی های می 5 اس و می 5 اس پلاس خود را معرفی کرد و همانطور که فکر می کردیم هر دو آن ها را با سخت افزارهای بسیار عالی ساخته است. از دوربین های ساخت سونی گرفته تا SoC 821 اسنپ دراگون کوالکوم، این شرکت سعی کرده است محصول خوبی تولید کند. صفحه نمایش مدل پلاس 5.7 اینچی و مدل می 5 اس 5.15اینچ است. همچنین رم مدل بزرگ تر 6 گیگابایت و مدل بزرگ تر 4 گیگابایت است. مشتریان استقبال بسیار خوبی از این محصول کرده اند و تا این زمان در کمتر از 24 ساعث 3 میلیون نفر برای این گوشی ها ثبت نام کرده اند. 
البته در کنار طراحی، قابلیت ها و مشخصات، یکی از دلایل پر طرفدار بودن این گوشی ها قیمت آن است. می 5 اس با اسنپ دراگون 821 با رم 3 گیگابایتی 300 دلار امریکا می باشد، و می 5 اس پلاس با همان تراشه و رم 6 گیگابایتی تنها 390 دلار قیمت دارد. مانند بسیاری از شرکت های چینی دیگر، شائومی قابلیت های اپل، سامسونگ و شرکت های دیگر را با قمیت های بسیار پایین تر ارائه می دهد. 
البته همه ما می دانیم که قابلیت های خوبی که شرکت های می گویند به معنی خوب بودن آن محصول نیست. اما شائومی می 5 اس و 5 اس پلاس به نظر خوب می آیند و برای قضاوت نهایی باید صبر کنیم تا این گوشی ها منتشر شوند. 

 

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید