فراخوان نهمین جشنواره ملی فاوا با شعار ایران هوشمند، آینده روشن

جشنواره فاوا

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان نهمین جشنواره فاوا را در ۶ محور اصلی با شعار ایران هوشمند، آینده روشن منتشر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ثبت نام متقاضیان شرکت در نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۲۳ دی ماه آغاز می شود.

بر اساس گزارش اداره کل همکاری‌ها و توسعه صنعت وزارت ارتباطات به عنوان مجری جشنواره فاوا، این دوره از جشنواره با شعار «ایران هوشمند، آینده روشن» در ۶ محور اصلی و ۱۶ زیرمحور برگزار می‌شود.

اکوسیستم نوآفرینی کشور در حوزه ICTو دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی با مسوولیت سازمان فناوری اطلاعات ایران، اثربخشی در توسعه صنعت با مسئولیت سندیکای صنعت مخابرات ایران، پژوهش‌های منتهی به فناوری با مسئولیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت‌های برتر IT در توسعه اقتصادی با مسئولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه با مسئولیت سازمان فضایی ایران، از محورهای شش گانه نهمین جشنواره فاوا هستند.

بر همین اساس، متقاضیان می توانند تا ۱۵ فروردین سال ۱۳۹۹ با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس https://festfava.ict.gov.ir نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام کنند.

برگزیدگان جشنواره نهم در مراسمی همزمان با نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۹ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات معرفی و تقدیر خواهند شد.

تاریخچه‌ای از جشنواره فاوا

جشنواره فاوا با هدف تقدیر از تمامی تلاشگران و فعالان عرصه فاوا از اردیبهشت سال ۱۳۹۰ همزمان با روز جهانی ارتباطات آغاز و تا کنون هشت دوره این جشنواره با بهره‌گیری از تجارب گذشته برگزار شده است و در مجموع ۸ دوره گذشته، ۴۵۰۰ متقاضی حقیقی و حقوقی در این جشنواره حضور یافته و مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند که از این تعداد ۳۳۰ متقاضی حائز رتبه شده‌اند.

در ایران چه می‌گذرد:

چرا مودم‌های ADSL در بازار کم شده‌اند؟

آذری جهرمی تاکید کرد که قطع اینترنت مقطعی بوده است

برگ‌های اپل ریخت، توییتی که برای اسنپ دردسر ساز شد

ایرانت؛ راهکاری برای جلوگیری از تحریم دامنه دات کام

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام همراهی کنید.

منبع خبر: اینستاگرام


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر